Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Poland Gravel Race

Zawody rowerowe
Przemyśl, Rynek
06-09.08.2020

Opis

Premiera trasy PGR2020
Przedstawiamy Wam trasę Poland Gravel Race 2020. Wiedzie, tak jak w premierowej edycji, przez Pogórze Przemyskie, Góry Sanocko-Turczańskie, Bieszczady, Beskid Niski i Sądecki. Ale na tym nie koniec. Obiecaliśmy Wam delikatne zwiększenie dystansu, żeby przekroczyć te magiczne 500 km, więc tym razem miniemy Krynicę i pojedziemy dalej.

Bieszczady i Beskid Niski
Bieszczady zostały praktycznie niezmienione względem premierowej edycji, aż do rzeki Osławy, gdzie zafundujemy sobie przeprawę uroczymi brodami między Mikowem a Duszatynem. W Beskidzie Niskim poprowadziliśmy przez Ożenną, Radocynę i Banicę.

Beskid Sądecki
Tym razem zwiedzimy więcej Beskidu Sądeckiego. Pojedziemy przez Tylicz i dalej doliną Muszynki do Powroźnika. Dalej Wierchomla, Piwniczna i Rytro. Z Roztoki Ryterskiej podjedziemy pod Radziejową i dalej do Szczawnicy. Na ten fragment mamy jeszcze 2 pomysły, po sprawdzeniu w terenie zdecydujemy o ewentualnych zmianach – śledźcie temat.

Pieniny i Tatry
Ze Szczawnicy jedziemy za granicę ;). Po prawej ręce Trzy Korony. Kierujemy się wzdłuż Dunajca na Czerwony Klasztor. Wracamy na chwilę do Polski i przez Kacwin znów na Słowację skąd wdrapiemy się na Łapszankę. Zostanie tylko jeden zjazd i jeden podjazd, (za to jaki!) i meta.

Głodówka
Metę zaplanowaliśmy w Schronisku Głodówka – klimatyczne miejsce, skąd rozciąga się jedna z najpiękniejszych panoram na Tatry. Do tej pory gościliśmy tam co roku we wrześniu, teraz będziemy jeszcze w sierpniu. Ci z Was, którzy jechali Maraton Północ – Południe, znają to miejsce.


Szczegółowe informacje dostępne na stornie https://pgr.kolo-ultra.pl/zapisy/ 

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Przemyśl, Rynek
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 19.02.2020, 12:03

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Poland Gravel Race
Zawody rowerowe
Data:
06-09.08.2020
Cena już od:
200 zł do 250 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook